Dobór fryzury online

Z wirtualnym fryzjerem to proste!

Dobierz fryzurę online

Czy wiesz, że możesz dobrać fryzurę online?

Tak. To chyba dobra wiadomość? Mam dla Ciebie także drugą wiadomość - także dobrą! Możesz to zrobić całkowicie za darmo. Nie musisz niczego instalować, przegrywać, ściągać.
Program do doboru fryzury jest na stronie www.moje-fryzury.pl.

Masz długie włosy? Chcesz je ściąć, ale boisz się efektu? Jak długo będziesz musiała czekać, aż włosy odrosną - jeśli fryzura będzie nie taka, jak sobie wyobrażałaś? Cóż, teraz możesz wybpróbować dziesiątki fryzur całkowicie za darmo! Warto wykorzytać taką możliwość i upewnić się, że nowa fryzura zmieni Twój wizerunek na plus...

Jak to działa?

Aby skorzystać z programu potrzebne jest Twoje zdjęcie. Fotografia powinna być wykonana na wprost twarzy - aparat powinien być na wysokoci Twoje głowy/ oczu. Zdjęcie wykonane z innych - losowych kątów nie będzie się nadawało do pracy z programem. Idealnie byłoby, gdybyś wykonała je na na jasnym, jednolitym tle (np. ściana). Pierwszym krokiem w korzystaniu z programu jest wgranie takiego zdjęcia. Przygotuj zatem zdjęcie ważace mniej niż 300kB. Wgraj zdjęcie... Teraz możesz już przystąpić do zabawy! Wybieraj fryzury, klikając na ich miniaturkach, sprawdź swój wygląd we wszsytkich fryzurkach (a jest ich kilkadziesiąt).
Dla każdej fryzury możesz ustawić także kolor - dzięki temu możesz szukać zarówno odpowiedniej fryzury jak i koloru...